Przejdź do treści

Praca

Dołącz do naszego teamu i pracuj tak jak my!

PRACA W DARMAGU

Nasza firma zatrudnia obecnie 16 osób jednak kolejne kontrakty pozwalają nam na rozwój oraz tworzenie stanowisk dla kolejnych specjalistów. Jeśli jesteś zainteresowany/na pracą w naszym biurze jak i za kółkiem wypełnij formularz i prześlij nam swoje cv.

Dlaczego DARMAG?

Oferujemy Ci stabilną, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie. Gwarantujemy pełne wsparcie merytoryczne oraz ciepłą atmosferę. Nie zwlekaj! Już dziś dołącz do naszego zespołu i rozwijaj się zawodowo wśród najlepszych!
Obecnie zajmowane stanowiska:
  • Spedytor krajowy
  • Spedytor międzynarodowy
  • Młodszy spedytor
  • Księgowość
  • Kierowca
  • Windykacja

Aktualne ogłoszenia

  • Oferta ważna od: 9 maja 2017
  • Sulechów
  • Biuro

Zadania na stanowisku

Przyjmiemy na staż młodą, energiczną osobę do pracy w naszym biurze na stanowisko: Administracja biurowa

Wymagania

  • Wykształcenie min. średnie
  • Dokładność i skrupulatność w wykonywaniu obowiązków.
  • Zaangażowanie w pracę

Informacje

Biuro Sulechów

Tylko jeden plik.
Limit 2 MB.
Dozwolone rozszerzenia: pdf png jpg.