Przejdź do treści

Usługi transportowe

Transport krajowy

Transport krajowy realizujemy od rozpoczęcia działalności w 2002 roku. Oferujemy nowoczesny tabor składający się z nowych aut dostosowanych do przewozu różnorodnych produktów. Korzystamy również z usług wielu podwykonawców. Śledzimy nasze auta za pomocą systemu kontroli pojazdów GPS, gwarantujemy szybkie załadunki i rozładunki oraz sprawną realizację zleceń transportowych. Ubezpieczenie Przewoźnika jak i Spedytora na kwotę 300.000 USD

Transport międzynarodowy

Jesteśmy nowoczesnym partnerem w transporcie międzynarodowym. Posiadamy własną flotę i korzystamy z usług podwykonawców. To sprawia, że jesteśmy w pełni elastyczni. Krótko mówiąc - wozimy wszystko i dla każdego. Posiadamy wszystkie dokumenty na transport zagraniczny, dlatego swobodne poruszamy się po Europie oraz specjalnych strefach. Obecnie główne kierunki to Niemcy, Austria, Francja, Hiszpania, Bułgaria, Rumunia, Litwa, Łotwa, Estonia, Czechy, Ukraina, Słowacja, kraje skandynawskie.

Transport kolejowy

Organizujemy przewozy wagonowe i kontenerowe współpracując z renomowanymi przewoźnikami. Ta forma transportu sprawdza się na dużych odległościach. W tym zakresie oferujemy Państwu konkurencyjne stawki dla składów całopociągowych, grup wagonowych a także wagonów pojedynczych w relacjach krajowych oraz międzynarodowych po normalnym torze.

Magazynowanie

Świadczymy usługi magazynowo - logistyczne polegające na składowaniu i magazynowaniu towarów powierzonych, obsłudze załadunków i rozładunków, prowadzeniu ewidencji magazynowej. Magazyny wyposażone są w wózki widłowe. Obsługiwane są przez doświadczonych pracowników. Znajdziemy magazyn w dogodnym miejscu na terenie całego kraju.

Transport wannami

Oferujemy Państwu obsługę w zakresie transportu materiałów sypkich. Usługę tę realizujemy w oparciu o ciągniki siodłowe wraz z naczepami samowyładowczymi (wannami). Transport krajowy oraz międzynarodowy materiałów sypkich wykonywany jest w oparciu o wyspecjalizowany i bezpieczny sprzęt. Auta wyposażone są w GPS, umożliwiający monitorowanie transportu.

Transport silosowy

Realizujemy także transport silosami w pełni dostosowanymi do przewożenia materiałów sypkich. Posiadamy dostęp do wykwalifikowanego zespołu kierowców z odpowiednimi uprawnieniami w zakresie obsługi pojazdów silosowych oraz przestrzegania przepisów BHP. Nasi dyspozytorzy dobierają odpowiednie samochody zgodnie z zapotrzebowaniem tak by najlepiej odpowiadały wymaganiom konkretnego przewozu.

Transport morski

Obsługujemy ładunki na terenie portów polskich oraz większości europejskich. Oferujemy przewozy ładunków w kontenerach (FCL), drobnicy (LCL) oraz sztuk ciężkich i ponadnormatywnych. Zapewniamy kompletny serwis logistyczny, odprawy celne, magazynowanie,odwozy, dystrybucję, itp.